Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
 • -10,14%
#1190 VitKit_1
#1191 VitKit_2
#1192 VitKit_3
#1193 VitKit_4
#1194 VitKit_5
#1195 VitKit_6
#1196 VitKit_7
#1197 VitKit_8
#1190 VitKit_1
#1191 VitKit_2
#1192 VitKit_3
#1193 VitKit_4
#1194 VitKit_5
#1195 VitKit_6
#1196 VitKit_7
#1197 VitKit_8

Vitamin Discovery KIT (4x10ml)

Alpha-H
15122
SKLADOM
62,00 € 69,00 € -10,14%
S DPH 1 deň

V odvetví starostlivosti o pleť sa zvýšila potreba aktívnych zložiek,vysokých podielov a koncentrovaných výrobkov, aby sa dosiahli rýchle, účinné a intenzívne výsledky. Vitamínové sérum predstavuje najbežnejší spôsob, ako tieto potreby zákazníkom poskytnúť.

 • Otázka na produkt
 • Otázka na produkt

  * Povinné polia

  Odpovieme vám čo najskôr, zvyčajne do niekoľkých hodín.

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov (čítaj)

  Zatvoriť alebo  

  Vitamínové séra sú kvapalné roztoky s vysokým percentom aktívnych zložiek, ako sú vitamíny, rastlinné látky, antioxidanty a peptidy, ktorých chemická formulácia obsahuje menšie molekuly schopné preniknúť do hlbších vrstiev kože. Sérum je navrhnuté tak, aby preniklo do živých buniek a liečilo kožu tým, že  prebuduje a obnoví štruktúru a fungovanie v bunkách.

  Medzi rôzne výhody sér patria preukázateľne tieto faktory: pridávajú výživné látky, minerály a vitamíny hlboko do pokožky; séra ošetrujú fádnu, nejednotnúa suchú pokožku; bojujú proti poškodeniu voľnými radikálmi; posilňujú imunitný systém pokožky, podporujú jej zdravie a zabraňujú poškodeniu kožných buniek pod vplyvom vonkajších faktorov.

  Sérum môže byť pomerne nákladným doplnkom v kozmetickom režime; bude to však zároveň ten najefektívnejši prípravok s ozajstnými výsledkami. Kozmetickí terapeuti odporúčajú používanie sér tým zákazníkom, ktorí potrebujú a chcú skutočný výsledok v kvalite, sile a zdraví ich pokožky.

  Vitamínové séra ALPHA-H

  Sortiment Alpha-H obsahuje rôzne vitamínové a anti-aging séra, ktoré znamenali prevrat v kozmetickom priemysle. Škála sér  sa pohybuje od Vitamínov A, B, C a E až po sérum z výťažkov rastlínAge Delay Facial Oil. Každá zložka obsiahnutá vo vitamínových sérach Alpha-H bola formulovaná so stabilnými, účinnými, silnými, ale zároveň jemnými extraktmi, ktoré sú pri aplikácii prijímané kožnými bunkami a okamžite začínajú fungovať.

  Aký je váš vitamínový profil?

  V jedinečnom prístupe k riešeniam starostlivosti o pleť má Alpha-H na mieru navrhnuté štyri vitamínové séra - A, B, C, E - každý z nich má jedinečný profil z hľadiska jeho špecifických prínosov pre starostlivosť o pleť.

  Výber zo štyroch vitamínov umožňuje každému jednotlivcovi - bez ohľadu na jeho vek, typ pleti alebo životný štýl -  získať väčšiu kontrolu nad svojou starostlivosťou o pleť tým, že si vyberie jeden zo štyroch vitamínov, aby splnil špecifické potreby svojej pokožky v danom čase, cez deň alebo v noci.

  Kolekcia štyroch účinných kozmetických sér je výsledkom viac ako dvadsaťjeden rokov výskumu a vývoja v oblasti reFINEMENTU pokožky. Táto liečba novej generácie bude naďalej znižovať rozdiel medzi kozmetickým pultom a invazívnejšími procedúrami.

  Vitamin A

  “Anti-Ageing” - Špeciálne nočné spevňovacie ošetrenie proti vráskam

  Vitamin B

  “Build Moisture” / ”Vytvára vlhkosť” - Cez deň alebo v noci - vytvára vlhkosť a kolagén; potláča pigmentáciu a začervenanie

  Vitamin C

  “Clarity Enhancing” / “Zlepšuje jasnosť” - Denný antioxidačný zázrak. Obnovuje jasnosť a jas.

  Vitamin E

  “ER” - Doslova “prvá pomoc vo fľaši”. Podporuje hojenie a obnovu kože.

  4 položky
  No reviews

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

  9 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
  Produkt pridaný do porovnania